Ліки проти раку в Ізраїлі

Ліки проти раку в Ізраїлі

В онкології дуже важливу роль выдыграє медикаментозне лікування. Зазвичай препарати для лікування онкологічних захворювань коштують недешево, і будь-який пацієнт зацікавлений в тому, щоб придбати препарат гарантовано високої якості. Саме тому пацієнти з-за кордону, які приїхали на лікування раку в Ізраїль, часто купують ізраїльські ліки від раку. Як ізраїльським фармацевтам вдається виготовляти препарати найвищої якості і хто гарантує ефективність і безпеку цих ліків? Про це піде мова в нашій статті.

Які основні препарати проти раку використовуються в Ізраїлі

  1. Цитостатики. Основною групою лікарських препаратів, що застосовуються в онкології, є цитостатики. Так називають препарати, що знищують усі клітини, які швидко діляться, до яких і відносяться клітини злоякісного новоутворення. Ці препарати застосовуються при більшості видів раку.
  2. Гормональні препарати. У виникненні і розвитку деяких видів раку велику роль відіграють гормони. Так відбувається, наприклад, при злоякісних пухлинах молочної залози, простати, матки, щитовидної залози та ін. Гормональна терапія дозволяє знизити в крові кількість гормону, що стимулює зростання пухлини.
  3. Цитокіни. Так називають білки, які виробляються в організмі і стимулюють імунну систему людини, допомагаючи їй боротися з пухлиною. Лікування цими препаратами має назву біологічної терапії. В Ізраїлі цей вид лікування широко застосовується при раку нирки, меланомі та інших пухлинах.
  4. Моноклональні антитіла. Ці препарати є штучно створеними аналогами білків імунної системи. Моноклональні антитіла виробляють клітини-клони, отримані з єдиної клітини. Ці антитіла зв’язуються з певними антигенами злоякісних клітин. Вони можуть доставляти до злоякісних клітин протипухлинні препарати або руйнувати клітини пухлини.

отримати програму лікування і точну ціну

Які вимоги ставлять до ізраїльских ліків проти раку

Якість лікарських препаратів в Ізраїлі суворо контролюється державою. При цьому приділяється увага таким моментам:

  • Високі вимоги до клінічних випробувань нових препаратів. Перед тим як новий препарат починають виробляти в промисловому масштабі, він обов’язково проходить клінічні випробування. В Ізраїлі держава контролює відповідність цих випробувань до найвищих міжнародних стандартів безпеки, точності і достовірності – правил Good Laboratory Practice (GLP). Ці правила були розроблені Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США. Правила включають безліч вимог, що пред’являються до проведення випробувань, кваліфікації фахівців, обладнання лабораторій і т.п. Ще один звід правил, якого дотримуються ізраїльські фахівці при клінічних випробуваннях препаратів, – міжнародний стандарт GCP (Good Clinical Practice).
  • Сертифікація сировини, що застосовується для виробництва лікарських препаратів. Відповідність сировини для виробництва ліків високим міжнародним стандартам в Ізраїлі також контролюється державою. Уся сировина проходить обов’язкову сертифікацію Міністерства охорони здоров’я.
  • Жорсткий контроль за всіма етапами виробництва і зберігання лікарських препаратів. Кожен лікарський препарат в Ізраїлі проходить обов’язкове ліцензування. Після цього Міністерство охорони здоров’я контролює випуск і зберігання ліків аж до закінчення терміну їх придатності.
  • Повна відсутність на ринку підроблених ліків. Слід додати, що, завдяки жорсткому контролю за виробництвом та обігом лікарських засобів, в Ізраїлі абсолютно виключена підробка лікарських препаратів, і всі ліки, придбані в ізраїльських аптеках, є оригінальними.

Як придбати ізраїльскі ліки проти раку

Придбати ізраїльські ліки від раку ви зможете в онкоцентрі «Іхілов». Тут ви зможете пройти повну діагностику у провідних онкологів країни, які складуть для вас індивідуальний протокол лікування. Ми допоможемо вам придбати лікарські препарати відповідно до призначеного протоколу, і ви зможете продовжувати лікування за місцем проживання.

Щоб дізнатися подробиці про діагностику і придбанні ліків, заповніть заявку. Протягом найближчих 2 годин вам подзвонить один із наших лікарів, який безкоштовно проконсультує вас. Ми гарантуємо повну конфіденційність щодо всієї інформації особистого характеру, яку ви нам повідомите.

Ліки проти раку в Ізраїлі
Ліки проти раку в Ізраїлі